Sadarbībai

Biznesa klientiem

Sadarbībai

Mums uzticas daudzi partneri Eiropā, kuri ir iecienījuši V-EGO produktus to kvalitātes un garšas dēļ. Mūsu partneri izvēlas tirgot mūsu vegāniskos produktus gan ar V-EGO zīmolu, gan kā Private Label produktus.

Kā pasūtīt produktu paraugus?

Ja vēlies nodegustēt produktus, lai pārliecinātos par to kvalitāti un garšu, sazinies ar savu pārdošanas pārstāvi vai zvani Pasūtījumu pieņemšanai nodaļai pa tālruni: +371 65035999, 29422790 vai raksti uz e-pastu: pasutijumi@galasnams.lv  

Produktu piegāde

Sadarbībā ar loģistikas pakalpojuma sniedzēju, produkcijas piegādi veicam visā Latvijas teritorijā:  Rīgā 6 reizes nedēļā, Latvijas teritorijā 2-3 reizes nedēļā. Lai uzzinātu par piegādēm uz konkrētu pilsētu vai reģionu, sazinies ar Pasūtījumu pieņemšanas nodaļu pa tālruni: +371 65035999, 29422790 vai raksti uz e-pastu: pasutijumi@galasnams.lv 

“Private Label” jeb privātās preču zīmes produktu ražošana

Visi produkti ir pieejami arī kā privātās preču zīmes produkti, ar tavu logo un iepakojuma dizainu. Lai uzzinātu vairāk par šo iespēju, sazinies ar savu pārdošanas pārstāvi vai arī raksti mums kontaktformā. 

V-EGO

Aktualitātes

Jaunumi

Sertifikāti

Pasūtījumu pieņemšanas nodaļa

Pasūtījumu pieņemšana

Ieinteresēja? Saņem piedāvājumu par mūsu produkcijas izplatīšanas iespējām, sazinoties ar mūsu V-EGO pasūtījumu pieņemšanas nodaļu.

    Sazinies šeit!