Esam vietējais ražotājs

 

ar 100% pašu kapitālu un inovatīvu skatījumu uz lietām, tai skaitā arī uz mūsu biznesu un produktiem, ko ražojam. Ideja par vegānisko produktu ražošanu radās pirms vairāk nekā 4 gadiem, apmeklējot dažādas starptautiskas izstādes, kur ne tikai rādījām savu pamatbiznesa produkciju, bet arī meklējām idejas jauniem produktiem un tehnoloģijām. Izstādē bija redzami pirmie Eiropā vegāniskie jeb no meat produkti. Teiksim godīgi, īpaši garšīgi gan nebija.

Mēs sev izvirzījām mērķi – radīt garšīgus vegāniskos produktus. Uzbūvējām pilnīgi jaunu ražošanas cehu, iegādājāmies ražošanas iekārtas, kuras lieliski derēja arī vegānisko produktu ražošanai. Kopā ar Vācijas tehnologiem un vegānisko produktu speciālistiem radījām receptes mūsu V-EGO produktiem. Izdevās!

Mēs bijām pirmie Latvijas tirgū, kas rūpnieciski uzsāka ražot vegāniskos produktus! Šobrīd mums ir 19 vegāniskie produkti, kurus gan eksportējam, gan arī realizējam vietējā tirgū. Un noteikti būs vēl! Un tagad mums ir jauns mērķis – zinot, ka vegāniskais dzīvesveids ir dārgs, mēs vēlamies padarīt vegāniskos produktu pieejamākus arī cenas ziņā. Izbaudiet dārzeņu dažādību! 

 • Dabīgas izcelsmes produkti
  Dabīgas izcelsmes produkti
 • Kvalitatīvs ražošanas process
  Kvalitatīvs ražošanas process
 • Bagāti ar olbaltumvielām
  Bagāti ar olbaltumvielām
 • Mūsu partneru atzīts
  Mūsu partneru atzīts
 • Ražots tepat Latvijā!
  Ražots tepat Latvijā!

V-EGO – augu spēks un proteīns ik kumosā!

Paplašini un dažādo savu ēdienkarti ar vērtīgiem augu bāzes produktiem, kas ir patiesi garda alternatīva gaļai, turklāt daudzos no tiem nav izmantota soja.

Mūsdienīgie burgeri un nageti, kā arī ikdienā iecienītās kotletes, bumbiņas un cīsiņi ir bagāti ar olbaltumvielām, kas iegūtas no dārzeņiem un pākšaugiem.

Lai kādi būtu iemesli un motivācija (ētiski apsvērumi, veselīgs uzturs, gaļas patēriņa samazināšana, atslodze), V-EGO garšos un būs pa prātam gan vegāniem, gan veģetāriešiem, gan tiem, kam patīk dažādot ēdienkarti un ēst veselīgi. Tāpat V-EGO lieliski noderēs gavēņa laikā.

Nobaudi mūsu jaunumus!

Vegānu bumbiņas ar bietēm, brokoļiem, burkāniem vai spinātiem un dārzeņu burgerus ar jēra vai liellopa garšu!

Pasūtījuma pieņemšanas nodaļa

Pasūtījumu pieņemšana

Ieinteresēja? Saņem piedāvājumu par mūsu produkcijas izplatīšanas iespējām, sazinoties ar mūsu V-EGO pasūtījumu pieņemšanas nodaļu.

  Sazinies šeit!


  15+

  dažādi produkti

  Meklē mūsu produkciju populārākajos Latvijas lielveikalos “Vegāniem un veģetāriešiem” stendos. Izvēlies un nogaršo mūsu ražotos augu izcelsmes produktus!